O nás

Firma byla založena jako jedna z prvních soukromých fotoprovozoven v Plzni na přelomu roku 1989
Ve svých začátcích /velmi skromných/ jsme se zabývali především portrétní fotografií a její adjustáží do kulatých či oválných rámečků.
Postupně jsme rozšířili portrfolio na zpracování čb filmů, renovaci starých fotografií, kolorování původní technologií a další s tím spojené služby.

Na stejné adrese jako dnes, ale v prvním patře ,jsme vybudovali atelier a začali nabízet průkazové fotografie, svatební a dětské reportáže. V té době již firma nabízí k prodeji základní fototechniku s orientací na špičkové značky. Nejprve zn. Nikon a vzápětí i zn. Canon.
Prostřednictvím laboratoře Fotoastar jsme již mohli nabízet prakticky veškerý dostupný sortiment
barevné fotografie a okruh zákazníků se mnohonásobně rozšířil.

Po přemístění provozovny do přízemí v roce 1995 se mnohonásobně rozšířil i sortiment prodeje se
zaměřením na alba, rámy a další doplňky fototechniky k již zmíněným značkám. Čilý obchodní styk s firmami Canon CZ, Nikon, HAMA, CZring, HENZO, Vanguard, a dalšími nám dovoluje reagovat na aktuální potřeby zákazníků. V současné době velké procento zakázek směřuje k velkoplošnému tisku a jeho grafickému zpracování. Této služby využívají špičkoví profesionální fotografové z různých koutů republiky a neváhají zajet si k nám a být jak se říká u toho, když se jejich dílo tvoří. Samozřejmostí je dnes pro nás i technnická fotografie a reportáže podle přání zadavatele, svatební foto a videoreportáže a další.

Jsme stále malá rodinná firma, ale s poměrně velkým sortimentem činností a služeb. Těší nás, když se zákazníci vracejí a jsou mezi nimi dnes nezřídka i ti, kteří nás poprvé vnímali v atelieru ještě jako mimina.

Čas se pochopitelně zastavit nedá. Vy se však u nás jistě zastavit můžete a budete vítáni.