FOTO BAUER Plzeň

Vítáme Vás na našich nových stránkách FotoBauer a současně prosíme o shovívavost v průběhu jejich, zkušebního provozu. Rozhodli jsme se nově uspořádat stránky přitažlivěji, graficky i obsahově, aby pro každého návštěvníka byly při koupi jednodužší. K tomu směřují bohaté obrazové informace ke každému produktu. Vše nové má své „mouchy“ a k jejich vychytání rádi přijmeme každý Váš názor, radu či upozornění. Pokud kupující netrvá na doručení zboží prostředictvím přepravní služby, je možné zboží převzít přímo v našem kamenném obchodě, který se nachází již přes dvacet let v centrální části města Plzně, v Martinské ulici č. 8, na pěší zóně sousedící s nejživější Americkou třídou.

Prodej fotoaparátů a fotopříslušenství

Při prodeji fotografické techniky má takový postup výhodu profesionálního zaškolení, vysvětlení funkcí a jejich ovládání. O naše zákazníky se vždy postaráme i v případě reklamace v rámci záruky i pozáručního servisu. Jsme rádi, pokud se k nám zákazníci vracejí i zpracovávat své fotografie. Nabízíme širokou škálu produktů od fotografie na plátně do rozměru až 160 cm nebo miniaturní magnetku na lednici. Organizujeme společně s firmou Canon, Nikon a Fujifilm předváděcí dny, kde si každý návštěvník může bezplatně vyzkoušet nejrůznější objektivy, samotné fotoaparáty a doplňky.Mezi velmi přitažlivé patří tzv. Workshopy, ať už určené začátečníkům nebo pokročilým fotografům.Portrét, šumavská jezera či technické foto v prostorách plzeňského Prazdroje, to je jen část z realizovaných školících akcí. K fotografiím neodmyslitelně patří alba či rámy. Máme jich na prodejně přes 300 druhů v různém provedení a velikostech. Rovněž tak brašny či fotobatohy renomovaných výrobců. Dále k výbavě neodmyslitelně patří. stativy, filtry, náhradní akumulátory, nabíječky, krytky, kabely a desítky dalších nepostradatelných drobností, které jsou na cestě k profesionalitě nezbytné. Stačí jen ukázat a koupit.

Fotoslužby

Mezi našimi zákazníky jsou i tací, které jsme fotili jako mimina v atelieru či při svatební reportáži v exterieru. I když se čas zastavit nedá, Vy se zastavit můžete kdykoliv. Vždy budete vítáni v malé rodinné firmě, kterou jsme a kterou i nadále zůstaneme. Těšíme se na Vás.